Attmars Fiskevårdsområde AttmarFVO

Kontaktuppgifter

 

Styrelsen:

 

Ordförande

Hans Stridh

070-529 55 87

hans@attmarfvo.se

 

Vice Ordförande

Jonas Unger

073-182 12 84

jonas@attmarfvo.se

 

Sekreterare

Emil Nordström

070-660 07 52

emil@attmarfvo.se

 

Kassör

Jonny Fernlund

073-027 38 51

 

Ledamot

Rickard Andersson

070-305 57 22

rickard@attmarfvo.se

 

Ledamot

Anders Bergman

070-278 72 94

 

 

 

 

 

Ledamot

Mattias Larsson

070-210 93 14

mattias@attmarfvo.se

 

Suppleant / Webbansvarig

Magnus Björk

070-543 56 57

magnus@attmarfvo.se

 

Suppleant

Rolf Selin

rolf@attmarfvo.se

 

Suppleant

Gun-Inger Sjöbom

070-265 68 38

 

Suppleant

Åke Bengtsson

070-2052073

Maila hela styrelsen via:

styrelsen@attmarfvo.se

Fått fisk? Dela gärna en rapport om din fångst och bifoga gärna bilder!

fisk@attmarfvo.se

OBS. Var noga och skriv i ditt mail om du inte vill att vi publicerar din bild här på siten.

Copyright AttmarFVO 2018 @ All Rights Reserved